Exkurze pro školy,
zkušenosti pro studenty

Pravidelně nás navštěvujete z různých stupňů škol a univerzit.
Společně připravujeme studenty do praxe.

Maxion Wheels Czech jako partner pro školy

Naše společnost je spolehlivým partnerem regionálních škol, počínaje dětmi na základních školách, přes středoškolské studenty a učně na odborných školách až po vysokoškolské studenty. Formy spolupráce jsou různé a liší se škola od školy.

Co pro vaše studenty můžeme udělat?

Odborné praxe pro učně

Maxion Wheels Czech coby významný průmyslový zaměstnavatel na Ostravsku nabízí možnost výkonu odborné praxe žákům z místních odborných škol a učilišť.

Soutěže a exkurze pro střední a vysoké školy

Maxion Wheels školám nabízí možnost exkurzí, díky kterým si mladí lidé udělají reálnou představu o fungování a práci ve výrobní společnosti.
Pořádáme také několikadenní inovativní Hackathony a jiné soutěže pro studenty, na kterých potkáte i vedení naší společnosti.

Trainee Program pro studenty vysokých škol

Program připravený pro stávající studenty technických nebo administrativních oborů VŠ, kteří mají ukončené min. bakalářské vzdělání a své poslední roky studia chtějí zkombinovat s odbornou praxí na částečný úvazek v naší společnosti.

Protože na kolech a na lidech nám záleží

Maxion Wheels Czech s.r.o je součástí celosvětové korporace MAXION WHEELS. V České republice má společnost dva výrobní závody přímo v Ostravě.

Závod ALUKOLA – výroba litých hliníkových kol
Závod AUTOKOLA – výroba tvářených ocelových kol
Shared services – administrativní oddělení pro oba výrobní závody

Vyrábět kvalitní litá hliníková a tvářená ocelová kola je naše poslání. Máme silné postavení na světovém trhu a pracujeme pro světoznámé automobilky. Každé osmé vyrobené kolo celosvětové produkce pochází ze závodů Maxion Wheels.

Přidejte se k nám a pracujte s námi pro světové značky

Máte zájem se
k nám podívat?

Pravidelně pořádáme exkurze pro střední školy, učiliště a univerzity. Jste zástupce školy? Máte zájem o exkurzi pro vaše studenty, případně sjednání povinní praxe?

Obraťte se na paní Zuzanu Václavíkovou na zuzana.vaclavikova@maxionwheels.com

Fotky z exkurzí